Ha gyümölcsfa csemetéket, szőlő- és bogyósgyümölcs oltványokat szeretne ősszel telepíteni érdemes már most elkezdeni kiválasztani a fajtákat, hogy október közepére -amikor indul a szabadgyökeres gyümölcstermő növények ültetési szezonja- már teljesen képben legyen, hogy milyen fajtából, mennyit szeretne ültetni.
Természetesen konténeres gyümölcstermő növényekből már akár most is ültethet, viszont a szabadgyökeresekkel meg kell várni az október- novembert. (Hasznos cikk a témában: Ültessen most konténeres gyümölcstermőket)

Ha teljesen biztos szeretne lenni benne, hogy az adott fajtához hozzá fog jutni ősszel, van rá lehetőség, hogy személyes vásárlás esetén kertészetünkben, csomagküldéses vásárlás esetén webáruházunkban már most leadja rendelését.
Ha kertészetünkben szeretne ősszel, személyesen vásárolni, jöjjön el hozzánk, segítünk az előrendelésben és szükség esetén a fajtaválasztásban is. Ősszel a növények megérkezésekor telefonon értesítjük, hogy mikortól tudja elvinni a megrendelt növényeket.
Ha webáruházunkban szeretne vásárolni, akkor már 2016. augusztus 1-től leadhatja megrendelését, amelyet a rendelések beérkezésének sorrendjében október közepétől postázunk.
Kicsit a 2016. őszi választékról számokban, mert természetesen idén is arra törekedtünk a választék összeállításában, hogy a legjobb tulajdonságokkal rendelkező fajták, kiválóan bevált házi kerti, illetve hazai nemesítésű fajták és választékbővítő, ritkább fajták egyaránt legyenek a kínálatban.

Így például a teljesség igénye nélkül: 13 alma fajta, 12 fajta szilva, 12 féle cseresznye, 11 féle meggy, 12 féle kajszibarack, de bírsből is 4 fajta és naspolyából 3 fajta.

30 szőlőfajta, 4 féle szeder, 9 málnafajta és még egy sor különlegesség (Nashi körte, kiwi, fekete berkenye stb.) is várja, hogy az önök kertjébe kerüljön.

Nem is beszélve a telepítéshez fontos kiegészítő termékekről.

Egy szó mint száz, nézzen szét nálunk: Gyümölcstermők Webáruháza
JÓ KERTÉSZKEDÉST ÉS TERVEZGETÉST KÍVÁNUNK!