Állás ajánlatok: Üzletvezető

Szolnok dinamikusan növekvő kertészetében -a Kedvenc kert és kerti tó centrumban- a következő állásajánlatok várják:

kertészeti eladó állásKERTÉSZET ÜZLETVEZETŐ

Kertcentrumunkba keresünk talpraesett, önálló munkavégzésre képes munkavállalót, ÜZLETVEZETŐ munkakörbe.

Állás típusa:

  • teljes munkaidős

Feladatok:

  • beszerzés, készletezés, értékesítés koordinálása,
  • webáruház rendelések kezelése,
  • az üzlet szabályos működésének biztosítása,
  • adminisztrációs feladatok,
  • részvétel az üzlet -meghatározott célok mentén történő- továbbfejlesztésében

Követelmények:

  • üzleti, vagy gazdasági, vagy kereskedelmi felsőfokú végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Internet)
  • B kategóriás jogosítvány,
  • büntetlen előélet (Erkölcsi bizonyítvány),

Elvárások:

  • jó fizikai állóképesség,
  • könnyű alkalmazkodás a részben irodai, részben kültéri munkavégzéshez,
  • logikus gondolkodás,
  • rendkívül gyors tanulási készség,
  • átlagon felüli kommunikációs képesség,
  • rugalmas munkaidő

Előny:

  • kertészeti végzettség
  • növényekkel, kertészkedéssel, kertépítéssel kapcsolatos gyakorlati tapasztalat,
  • üzletvezetői tapasztalat
  • kisteherautó vezetési gyakorlat,
  • készletkezelő és számlázó programok ismerete

Amit kínálunk:

  • azonnali munkakezdés,
  • biztos, bejelentett jogviszony,
  • fix + forgalomarányos bérezés,
  • folyamatos tanulási lehetőség,
  • változatos, kihívásokkal teli munkahely
  • vidám kollektíva

Jelentkezés módja: Az állással kapcsolatos érdeklődést és jelentkezést  kizárólag e-mailben tudunk fogadni! Telefonon nem tudunk felvilágosítást adni. Kérjük küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét együtt az alábbi email címre: hr@kerteszetszolnok.eu.

A motivációs levélben kérjük fejtse ki:

  1. Miért szeretne nálunk dolgozni?
  2. Miért Ön a legmegfelelőbb jelölt a munkakör betöltésére?